На грошові винагороди випускникам закладів загальної середньої освіти з міського бюджету передбачено майже 700 тисяч гривень
Міська рада, опубліковано 11 січня 2023 року о 09:50

Виплати передбачені завдяки Програмі розвитку освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Окрім того, програма передбачає:

• 750 тисяч гривень на грошові винагороди учням за високі результати ДПА у формі ЗНО.
  • 250 тисяч гривень на грошові винагороди учням, які набрали 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
  • 360 тисяч гривень на грошові винагороди учням-переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовного-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

Також програма передбачає кошти на премії педпрацівникам, учні яких набрали 200 балів за результатами ЗНО,

премії за ініціативу, творчість та педагогічний пошук, придбання матеріалів, оплата робіт та послуг, на проведення акцій, флешмобів, свят, конкурсів, змагань, фестивалів для дітей  закладів дошкільної освіти, нагородження їх переможців, учасників; забезпечення участі команд у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах та інше.