Оголошується відкритий архітектурний конкурс на розробку кращої концептуальної архітектурної пропозиції благоустрою території
Управління міського господарства, опубліковано 15 квітня 2022 року о 13:19

Замовником конкурсу є управління міського господарства Мукачівської  міської ради.

Конкурс  є відкритим архітектурним конкурсом.  Для участі запрошуються: фізичні та юридичні особи, архітектори та авторські колективи архітекторів, студенти профільних вузів. Реєстраційний збір для учасників не передбачено. Конкурс проводиться в один тур.

Тема конкурсу: Розробка кращої концептуальної архітектурної пропозиції благоустрою території, на розі вулиць Роглєва Миколи та Миру, на землях комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади

Мета конкурсу: Метою конкурсу є залучення громадськості до розробки кращої концептуальної архітектурної пропозиції благоустрою території, на розі вулиць Роглєва Миколи та Миру, на землях комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.

Завдання конкурсу:

Пошук найкращих рішень стосовно :

• проєктної пропозиції благоустрою території;
  • формування нової ефективної форми участі громади у прийнятті рішень в місті.

Підвищення іміджу міста Мукачева, виведення якості міського простору на рівень комфорту європейських міст.

Конкурс проводиться без грошового преміювання. Переможець конкурсу отримує замовлення на подальше розроблення проєктно-кошторисної документації.  При цьому між замовником і переможцем конкурсу укладається відповідна угода (контракт) у порядку, встановленому чинним законодавством

Склад журі: 9 осіб, у тому числі з 6 архітекторів

Терміни проведення: в період з 13 квітня 2022 по 13 травня 2022 року.

Запитання до замовника: до 13 травня 2022 року.

Місце отримання вихідних матеріалів учасниками: управління

Міського господарства Мукачівської міської ради  (пл.Духновича Олександра,2 м. Мукачево, Закарпатської область, 89600, тел.  (066) 633 18 80)

Вимоги до оформлення конкурсних проєктів.

Конкурсні пропозиції подаються у закритому конверті у ЦНАП Мукачівської міської ради за адресою: м.Мукачево, пл.Духновича Олександра,2, з позначкою на «Конкурс. Проєкт благоустрою території, на розі вулиць Роглєва Миколи та Миру, на землях комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.» до 13 травня 2022 включно.

Докладну інформацію про конкурс можливо отримати на сторінці Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради в соціальній мережі FB.

Проєкти, які посіли призові місця, залишаються у замовника проєкт-переможець передбачається втілити у життя.

З положенням та умовами проведення  відкритого архітектурного конкурсу на розробку кращої концептуальної архітектурної пропозиції благоустрою території, на розі вулиць Роглєва Миколи та Миру, на землях комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади можна ознайомитись тут: