Пам'яті загиблого Героя Олексія Дудки
Міська рада, опубліковано 20 березня 2023 року о 11:00

Він загинув 20 березня 2022 року. Дописом поділився брат Олексія Едуард Долинський.

«Сьогодні рік, як більше немає нашого Альоші серед нас, рік як ми втратили нашого найменшого брата, чоловіка, тата.

Жахливий і болючий рік. Ця дата, це моє особисте 24 лютого, коли життя розділилось на до і після.

Коли ти зранку перекидуєшся  з братом короткими реченнями, а ввечері його життя назавжди обривається. І все що в тебе залишається, це назавжди непрочитані повідомлення.

А ще залишається пам’ять. Пам’ять про те, яку ціну віддав Альоша за Україну. Найвищу жертву, своє власне життя.

Він ніколи не збирався займатись військовою справою, він взагалі проходив строкову службу військовим пожежником, але без вагань взяв до рук зброю і став на захист Батьківщини.

Пам’ять про його величезну сміливість та відвагу. Альоша казав, що зовсім не боїться, що він готовий йти і захищати свою сім’ю і країну. Знаючи, що дома чекає маленький син. Знаючи, що може більше не повернутись.

Пам’ять про нього і про тисячі таких як Альоша, хто відважно захищав і захищає нас від окупанта, хто відстоює наше майбутнє там, на фронті. Хто віддає зараз своє життя за нас.

Саме завдяки Альоші та іншим героям, Україна втримала Київ, Харків, Одесу та Запоріжжя. Звільнила Харківщину та Херсон. Тримаємо Бахмут. Це ціна, яку неможливо забути.

Я ніколи не забуду.

Альоша, пишаюсь тобою сильно!»

Дудка Олексій Аркадійович, 01.07.1995р.н., старший солдат, старший стрілець 3-го гірсько-штурмового відділення 1-го гірсько-штурмового батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, загинув 20 березня 2022 року, захищаючи Батьківщину від рашистських загарбників.

Герой, нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Фото: Едуард Долинський.