Полтавський театр ім. М.В. Гоголя представить у Мукачеві спектакль «Наполеон і Жозефіна»
Міська рада, опубліковано 10 вересня 2021 року о 12:08

14 вересня у Мукачівському драматичному театрі відбудеться показ вистави «Наполеон і Жозефіна» Полтавського театру ім. М.В. Гоголя.

Режисер-постановник комедії на 2 дії заслужений артист України Богдан Чернявський.

Початок о 19.00 год.

Квитки можна придбати у касі театру.

...Після поразки під Ватерлоо, могутній Наполеон знаходить прихисток на скелях острова Святої Єлени. Він спустошений, потерпає від хвороб, знущань тюремників і страждає через втрату колишньої величі.

Його перемоги та слава у минулому, його союзники зрадили його. Він самотній і пригнічений. І тоді, коли здавалося б надії на порятунок морального духу колишнього імператора немає, у безнадійну справу втручається жінка! Та ще й яка! Темпераментна корсиканка, яка приїздить до Наполеона, щоб вимагати повернення грошей, які він заборгував її покійному чоловіку. Жінка з королівським ім’ям Жозефіна не лише поступово завойовує довіру відставного імператора, а й стає ад’ютантом його імператорської величності. Жозефіна – дивна, смішна, але справжня! І ця справжність та безтурботність допомагають величному Наполеону згадати: він теж людина, він, як і вона – корсиканець, а прості людські бажання можуть приносити радість.