Вчора Андрій Балога - Мукачівський міський голова звернувся до осіб, які здають в оренду житло та власників готелів Мукачівської громади.
На жаль, деякі «розумники» користуючись високим попитом, піднімають ціни в рази, намагаючись заробити надприбутки.
«Ми збираємо інформацію про недобросовісних орендодавців і передаватимемо до правоохоронних органів, щоб вживали до вас заходів відповідно до воєнного стану. Також будемо публічно висвітлювати тих осіб і суб'єктів господарювання, які виставляють завищені в рази ціни за житло.
Звертаюся також, до людей, які оселилися у нашій громаді, повідомляйте нам, будь ласка, про таких мародерів за номером телефону 03131-3-46-46.
Давайте будемо всі людьми і працювати разом на перемогу над російським окупантом!», - йдеться у зверненні міського голови.
