Турбота про дітей першочергова
Служба у справах дітей, опубліковано 03 березня 2022 року о 10:49

Захист дітей завжди був одним з пріоритетних напрямків діяльності міської влади. Турбота про них під час військової агресії Російської Федерації проти України стала для керівників міста першочерговою. 28.02.2022 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради було прийнято рішення про влаштування на виховання та спільне проживання до одного з будинків сімейного типу, розташованого на території міста, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованок Комунального закладу Сумської обласної ради «Конотопська спеціальна школа», які у пошуках захисту та притулку опинились далеко від рідних місць.

Для переляканих дівчат, які мають також проблеми з зором, батьками-вихователями облаштована окрема кімната, місце для сну, занять та навчання. На перший час діти вже забезпечені одягом та взуттям. Паралельно вирішується питання консультації офтальмолога та придбання для них окулярів. Якщо дозволять умови, дівчатка продовжать навчання в одній зі шкіл міста.