У греко-католицькому Успенському соборі відбувся Різдвяний концерт за участі мукачівських хорів
Міська рада, опубліковано 16 січня 2023 року о 09:31

Вчора у греко-католицькому Успенському соборі відбувся традиційний Різдвяний концерт за участі хору «Відгомін» товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка та Мукачівського осередку Всеукраїнськогого громадського об’єднання «Союзу українок» (керівник Наталія Добра), хору Мукачівського Свято-Миколаївського монастиря отців Василіян «Bazileus» (керівник Маріанна Човрій) та хору греко-католицького Успенського собору (керівник Ольга Сабов-Чахрій).

Духовна подія розпочалася з вітального слова отця Йосипа Ловски, який не тільки привітав усіх присутніх з прийдешніми святами, побажавши всім миру, щастя та добра, а відтак і проспівав чудові колядки.

Учасники Різдвяного концерту створили особливу духовно-мистецьку атмосферу у храмі. Їхні колядки та народні пісні славили  Різдво Спасителя та подвиг наших захисників.

Христос народився! Славімо Його!