У Мукачівському замку відкрито виставки сучасного українського іконопису "Величаємо" та закарпатського народного одягу
Міська рада, опубліковано 16 травня 2021 року о 15:27

У картинній галереї Мукачівського історичного музею відбулося урочисте відкриття одразу двох виставок.

Виставка сучасного українського іконопису "Величаємо", на якій представлено роботи викладачів і студентів кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв та іконописної школи «Радруж» Українського католицького університету у Львові.

В загальному представлено 35 ікон.

Виставка «Закарпатський народний одяг» - дані експонати передали на виставку Закарпатський обласний музей архітектури та побуту. На виставці представлені комплекти традиційного жіночого та чоловічого народного вбрання гуцулів, бойків, лемків, долинян, угорців і румунів Закарпаття. Доповненням до них є інформативні, ілюстровані банери, тканини інтер’єрного призначення та церковні підсвічники.

Під час відкриття виступив хор Мукачівської греко-католицької єпархії.

Висловлюємо подяку за організацію даних подій:

• Юрію Діку;
  • Василю Коцану - директору Закарпатського обласного музею архітектури та побуту та колективу музею;
  • Мукачівській греко-католицькій єпархії.

Виставка триватиме до 30 травня.

Щиро запрошуємо відвідати переглянути дану виставку!