У промисловості Мукачівської громади задіяно 29 підприємств, за минулий рік ними реалізовано продукції на понад 3,3 млн. грн.
Міська рада, опубліковано 14 лютого 2022 року о 17:34

Серед підприємств, що є лідерами з продажу, імпорту та експорту товарів: «Завод «Флекстронікс ТзОВ», УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», ПРАТ «Мукачівський завод «Точприлад», ТОВ «Мукачівська швейна фабрика», ТОВ «Перспектива», ТОВ «Інтер-Каштан», ТОВ «Пікард Україна», ПАТ «МТФ «Мрія», ДП Мукатекс ТОВ «Луготекс», ДП «ТУП Україна», ТОВ «Русинія». Підприємства виготовляють такі матеріали: асфальто-бетонні суміші, вироби із бетону, гіпсу та цементу, залізобетонні вироби, бетон товарний, меблі дерев’яні, пиломатеріали, цеглу для будівництва, а також швейні вироби, електричне устаткування, шкіргалантерейні вироби та бігові лижі. Торік, в Мукачеві відкрито ряд торгових об’єктів: кафе «Фабрика», «Крафтова пельменна», кафе «Крема кафе», ресторан «Серебро», магазин по реалізації квітів та квіткової продукції «Розе Гарден», магазин «Кус-Кус», пекарня «Боснія», кафе «KARTOFAN», магазин «LEKVAR», меблевий магазин «Украізрамеблі», кафе «Бостон», кав’ярня по вул. Ярослава Мудрого, автомийка, кафе «Зона фаст-фуду», магазин «Галя Балувана», супермаркет «АТБ-Маркет» та інші. У туристичній галузі Мукачівської міської ТГ задіяно 25 готельних господарств, 2 приватні садиби, 4 хостели та 5 мотелів, налічується 490 номерів у яких одночасно можуть розмістити 1230 туристів, працює 11 туристичних агенцій та 5 туроператорів.