В Мукачеві фінансово підтримають «Пласт»
Міська рада, опубліковано 25 березня 2021 року о 10:48

У 2021 році для пластунів Мукачівської міської територіальної громади виділять майже 600 тисяч гривень.

Сьогодні схвалено Програму розвитку пластового руху Мукачівської міської ТГ та відокремленого підрозділу молодіжної організації Пласт-Національної скаутської організації в місті Мукачево в Закарпатській області «Станиця Мукачево» на 2021-2023 роки.

Заходи програми спрямовані на сприяння духовного, розумового та фізичного розвитку дітей та молоді, їх соціальній адаптації, підвищенні їх здатності інтегруватися у доросле суспільство в умовах.

Пласт вже не перший рік в Мукачеві організовує різноманітні програми для дітей та молоді. За рахунок міської програми буде організовано: школу лідерства та проєктного менеджменту, наметовий літній табір, мандрівки в гори, розвиток зимових видів спорту, розвиток водних видів спорту, школу кухаря, проведення акцій пам’яті героїв України, а також заходів присвячених важливим подіям в історії країни.