Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги з Днем Збройних Сил України
Міська рада, опубліковано 06 грудня 2022 року о 08:30

Дорогі наші захисники - військовослужбовці Збройних Сил України! На вас звернуті погляди і великих, і малих, кожного українця, а також наших друзів по всьому світу. Ви захищаєте не тільки наші життя, ви захищаєте право кожного громадянина України незалежно від національної чи релігійної приналежності на свободу, демократію та щасливе життя.

Озвірілий супостат, який 24 лютого вторгся до наших домівок не має жодних шансів досягти своїх людиноненависницьких цілей, бо на спротив піднявся весь Український народ, бо до бою стали ви, наші захисники – воїни ЗСУ.

Від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України і бажаю, щоб Господня опіка була завжди з Вами, щоб Перемога та довгоочікуваний мир настав на нашій благословенній землі, щоб Ви щасливі та здорові повернулися до своїх домівок, до Ваших найрідніших людей. Зі святом Вас!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Мукачівський міський голова Андрій Балога