Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги зі святом Успіння Пресвятої Богородиці!
Міська рада, опубліковано 27 серпня 2021 року о 19:00

Дорогі мешканці Мукачівської міської територіальної громади, краяни та наші гості!

Милістю Божою, днями, ми гідно відзначали найбільше державне свято – День незалежності України, а сьогодні, 28 серпня, відзначаємо одне з найбільших свят церковного року Успіння Пресвятої Богородиці, або, як кажуть у народі, Першу Пречисту.

Свято Успіння, яке є храмовим у нашій міській громаді і воно по-особливому шанується вірниками нашого міста та краю. Згадуючи про сумну подію, християни водночас радіють, що Пресвята Богоматір разом з тілом і душею перейшла з земного життя у Царство Небесне. Там вона править разом з Богом нашим Ісусом Христом, будучи нашою Покровителькою та Заступницею.

Дорога Мукачівська громадо, краяни та наші гості! Щиро вітаю усіх нас із престольним святом і бажаю, щоб Преблагословенна Матір Христа Бога нашого допомагала нам у наших найважливіших справах, щоб мир, радість, злагода та добро панували в наших родинах, у нашій багатонаціональній громаді.

З повагою,
Мукачівський міський голова  Андрій БАЛОГА